[english]

Nápoje

Ochutnejte poctivost. Káva, čokoláda i vína jsou od malých dodavatelů, kteří se starají o výjimečnost svých produktů.

Kávy a čokolády

Kávu pro Vás připravujeme z jednodruhových káv malé pražírny Coffee club, jejíž raritou je vysoce kvalitní 100% Canephora z vietnamské plantáže Buon Ma Thout, kterou u nás můžete ochutnat. U každé jejich kávy víte, z jaké plantáže pochází. Proto pro Vás na dalším mlýnku pravidelně střídáme 100% arabiky z plantáží z celého světa.

Čokoláda pro nás není prášek z pytlíku. Horkou čokoládu tavíme z tabulek originální brněnské čokoládovny Ajala, jež vyrábí svou čokoládu tzv. „od bobu“ a z té nejvzácnější odrůdy kakaového bobu – Criollo. Díky tomu mají jejich čokolády nezaměnitelnou ovocnou chuť.

logo coffe club logo ajala

Vína

Vinařství Herzán je malé rodinné vinařství z Čejkovic z Jižní Moravy. Při výrobě vína zastávají tradiční výrobní postup bez použití ušlechtilých kvasinek a s minimálním použitím síry. Dlouhé ležení na kvasnicích, dnes známé jako „sur lie“, dodává vínům jejich typická těla. Vína jsou tak specifická jak odrůdově, tak ročníkově.

vino herzan

Piva

Snažíme se podporovat malé lokálni pivovary. Proto nadšeně věnujeme čas jejích návštěvám a ochutnávkám toho, co vaří. Nejlepší kousky se následně objevují v naší nabídce.

Nápojový lístek

zde